Renovace parket a dřevěných podlah

Většina starých parket a dřevěných podlah je možno renovovat do takové podoby jako by byla krytina nově položena. Provádíme renovace parketových a dřevěných podlah v bytových i komerčních prostorech, tanečních sálech a tělocvičnách. Výhodou renovace parket je získání zcela nového velice kvalitního povrchu za příznivou cenu. Problém může vzniknout u parket z první republiky přibíjených na nerovný podklad (záklop), kde se vlysy pohybují a případné spáry nelze tmelit.V tomto případě doporučujeme staré parkety demontovat na záklop položit vyrovnávací vrstvu z OSB desek.Na tento pevný podklad můžeme opět nalepit původní staré vlysy.

Parkety a dřevěné podlahy je možné renovovat opakovaně,záleží na tvrdosti a výšce nášlapné vrstvy a na kvalitě povrchové úpravy.

K broušení parket a dřevěných podlah používáme nejmodernější bezprašné stroje fy. Laegler. Nejprve je podlahová krytina přebroušena, poté je provedeno celoplošné přetmelení a následně povrchová úprava podlahy. Pro povrchovou úpravu používáme velice kvalitní laky, oleje a tmely od německé firmy Pallmann a OSMO. Při renovaci podlah je nutná vyměnit také dřevěné obvodové lišty.

Aktuality


Z rodinných důvodů je činnost firmy na dobu neurčitou pozastavena. Děkujeme za pochopení.