Dřevěné podlahy

Pokládáme klasické dřevěné podlahy, podlahy třívrstvé, palubky,parkety, ale také mozaikové podlahy.

Při výběru dřevěné podlahy se s námi neváhejte poradit. Máme mnoho praktických zkušeností s pokládkou v různých prostředích a jsme schopni Vám při výběru poradit. Existuje mnoho barevných variant a dekorů, ne všechny se však hodí všude.

Pamatujte, že kvalitní dřevěná podlaha je investicí do budoucna.

Dřevěné třívrstvé podlahy

Plovoucí podlahy dřevěné třívrstvé tl. 15mm Třívrstvá lepená konstrukce zaručuje dokonalou stabilitu. Plovoucí podlaha není pevně spojena s podkladní vrstvou.Výhodou tohoto způsobu pokládky je že se při změnách teploty a vlhkosti parkety nesesychají a netrhají Zůstávají po celou dobu své životnosti pěkné Naše nabídka UNIVERSAL (USA), Berg § Berg (Švédsko), Ariket. Horní vrstvu třívrstvých dřevěných parket tvoří silná deska z ušlechtilého dřeva, která určuje vzhled hotového parketového dílce, a tím i celé podlahy. Masivní vrstva je tvořena z kvalitních dřevin, střední vrstva s vyfrézovaným pérkem a drážkou je vyrobena z měkkého dřeva, spodní vrstvu tvoří dýha, která zaručuje podélnou i příčnou stálost hotového dílce. Díky této technologii podlaha nesesychá a nepracuje v topné sezóně jako masivní podlahy.

Palubky - palubkové dřevěné podlahy

Tento typ dřevěných podlah dodáváme jak v měkkých dřevinách ( smrk, borovice ), tak i v tvrdých (dub), popř. v dřevinách exotických. Vyjimku tvoří bukové dřevo, které se pro tento typ masivní dřevěné podlahy nehodí. U tvrdých a exotických dřevin preferujeme německou značku Berthold. Motáž se provádí pokládkou na dřevěný rošt, popř. metodou click s možností demontáže. U podlah od fy. Berthold je možný i způsob pomocí lepení na pevný podklad.

Parkety - vlysy

Nejčastěji používané dřeviny pro výrobu parket jsou dub,javor a jasan. Buk se doporučuje pouze v menších formátech vzhledem k nestálosti dřeviny. U malých prostor je způsob montáže pomocí lepení parket na pevný podklad. U velkých a sportovních hal jsou parkety přibíjeny na pevné dřevěné rošty.

Mozaikové a kazetové dřevěné podlahy

Velice krásná a ušlechtilá podlahová krytina, ovšem nehodí se do všech obytných prostor, poraďte se s námi, zda je tento druh podlah vhodný právě pro Vás. Jakostní třídy: Výběr, Standard, Rustikál. Nejčastěji používané dřeviny: dub, buk, javor, jasan. Buk se doporučuje pouze v menších formátech vzhledem k nestálosti dřeviny.

Pro vysokou kvalitu dodáváme tento druh podlah od firem: Au-Mex, Empiry

Aktuality


Z rodinných důvodů je činnost firmy na dobu neurčitou pozastavena. Děkujeme za pochopení.